Pořídil jsem si nerezové gastronomické zařízení z druhé ruky

Do svého bistra se mi podařilo sehnat nerezové gastronomické zařízení z druhé ruky. Jsem velice rád, že jsem měl takové štěstí, protože bylo za dobrou cenu a vypadá úplně jako nové. Prodává jej jedna paní, která svůj podnik zavírá. Podala si inzerát do místních novin a samozřejmě se jí ozvala celá spousta zájemců. Já jsem byl naštěstí první a tak jsem moc rád, že jsem si mohl toto nerezové gastronomické zařízení zakoupit.

Proč jsem nechtěl úplně nové nerezové gastronomické zařízení?

Kdybych měl peněz na zbyt, tak bych si určitě pořídil úplně nové nerezové gastronomické zařízení. S podnikáním teprve začínám a tak se snažím s penězi co možná nejlépe vynaložit. Až bistro otevřu a začnu vydělávat, tak to bude úplně o ničem jiném. Nyní mám pouze na použité vybavení, ale to nevadí. Jednou si určitě pořídím úplně nové nerezové gastronomické zařízení, které bude vyrobené přímo na míru.

Kde si toto nové nerezové gastronomické zařízení nechám vyrobit?

Určitě bych si velice rád nechal vyrobit nerezové gastronomické zařízení u společnosti Neza. Tato firma nabízí obrovskou kvalitu a mě se líbí, že vše zhotovuje vše přímo na míru. Nabízí také servis a dodání náhradních dílů.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS