Proč jsem chtěla vyměnit nerezové gastronomické zařízení?

Během loňského roku jsem se rozhodla, že si do naší rodinné restaurace pořídíme nové profesionální nerezové gastronomické zařízení. Bylo to z jednoho prostého důvodu. S původním vybavením jsem moc spokojená nebyla, protože už bylo staré a některé jeho části už nebyly plně funkční. Ostatní členové rodiny to neřešili a tak jsem se rozhodla, že to vezmu do svých rukou. Jsem velice ráda, že jsem do restaurace nové nerezové gastronomické zařízení pořídila.

Naši zaměstnanci si nerezové gastronomické zařízení moc chválí

Jsem strašně moc ráda, že si naši zaměstnanci nové nerezové gastronomické zařízení pochvalují. Určitě to nebyly jen vyhozené peníze. Tato investice se nám za čas vrátí a tím jsem si naprosto jistá. Do naší restaurace chodí hodně lidí a tak máme práce nad hlavu. Nyní hledáme dalšího kuchaře, protože se v kuchyni nestíhá. Tolik objednávek jsme snad ještě neměli. Jsem šťastná, že si lidé náš podnik tak moc oblíbili. Nové nerezové gastronomické zařízení našim zaměstnancům ulehčilo práci a to byl jeden z důvodů, proč jsem jej chtěla.

Kdo nám nerezové gastronomické zařízení dodal?

Kompletně celé nerezové gastronomické zařízení jsem objednala u společnoti Neza, která je v tomto oboru velkým profesionálem. Dodali nám kvalitní produkty, která jsou plně funkční a navíc i moc pěkné. Mám z toho obrovsou radost.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS