Proč nám nefungují chladící stoly?

Včera jsem přišla do práce a zjistila jsem jednu nemilou věc. Nefungují nám chladící stoly a já vůbec nechápu, jak je to možné. V tuhle chvíli je to pro mě dost stresující, protože ke své práci je potřebuji. Zkoušela jsem zjistit, kde by mohl být problém, ale samozřejmě se mi to vůbec nepovedlo. Nejsem opravář a tak nevím, proč nám chladící stoly nefungují. Divné je, že nefungují oba dva. Kdyby se pokazil jen jeden, tak bych to chápala, ale tohle mi vážně nejde na rozum.

Kdo mi chladící stoly opraví?

Jelikož jsem chladící stoly pořizovala u společnosti Neza, tak to mám v se servisem dost jednoduché. Tato společnost nabízí servis zakoupeného zařízení a když bude potřeba, tak mi dodají i náhradní díly. Pro mě je jen dost složité vše zajistit. Potřebuji dělat i jiné věci a tohle mi vše dost komplikuje. Už se těším, až chladící stoly budou zase plně funkční a já to nebudu muset řešit. Také doufám, že se nepokazí ještě něco dalšího.

Třeba chladící stoly půjdou opravit hned

Pořád doufám, že oprava nebude moc náročná. Nevím, proč chladící stoly nefungují, ale předpokládám, že se bude jednat jen o nějakou banalitu. Až budu mít nějaké bližší info, tak budu určitě od dost klidnější. Držte mi palce, aby bylo vše brzy opravené.


 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS