Syn sehnal bezvadné nerezové gastronomické zařízení

Můj syn mi sdělil, že nám do restaurace pořídí úplně nové nerezové gastronomické zařízení. Já jsem z toho moc nadšený nebyl, ale nechtěl jsem mu do jeho rozhodnutí mluvit. Jednou naší rodinnou restauraci zdědí, tak ať se taky o něco stará, že? Já jsem byl rád, že se chce nějak zapojit, ale měl jsem obavy z toho, kolik mě to bude stát. Naštěstí je syn rozumný a prvně se se mnou poradil. Sehnal perfektní nerezové gastronomické zařízení ze kterého jsem já osobně úplně nadšený.

Kde syn nerezové gastronomické zařízení zakoupil?

Pochopitelně mě velice zajímalo, kde můj syn tak skvělé nerezové gastronomické zařízení koupil. On mi prozradil, že jej nechal vyrobit přímo na míru u společnosti Neza. Tato firma má své sídlo v Pelhřimově a já už jsem kdysi dávno o této společnosti něco málo slyšel. Syn věděl, že zde sežene perfektně zpracované nerezové gastronomické zařízení a tak neváhal a tuto firmu kontaktoval.

Na nové nerezové gastronomické zařízení se vztahuje i servis

Syn mi prozradil, že na zakoupené nerezové gastronomické zařízení se vztahuje i servis a v případě potřeby nám tato společnost dodá i náhradní díly. To je skvělá zpráva, protože člověk nikdy neví, kdy bude něco takového potřebovat.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS