Víte o někom kdo nabízí kvalitní nerezové gastronomické vybavení?

Vzhledem k nynější situaci jsme se rozhodli, že se pustíme do rekonstrukce naší velké jídelny. Když jsme začali vyndávat veškeré nerezové gastronomické vybavení, tak jsme zjistili, že není v úplně dobrém stavu. Dlouho jsme přemýšleli o tom, jak tuto nepříjemnou situaci řešit. Vůbec jsme s tím nepočítali a tak nás to docela zaskočilo. Nakonec jsme přišli na to, že bude nejvhodnější, když si pořídíme úplně nové nerezové gastronomické vybavení, které bude mít vysokou kvalitu a tak nám dlouho vydrží. Znáte někoho, kdo se výrobou tohoto sortimentu zabývá?

Odkud nám nerezové gastronomické zařízení doporučili naši přátelé?

Samozřejmě jsme vše probírali s našimi přáteli a někteří z nich nám doporučovali společnost, která nese název Neza. Její sídlo se nechází v Pelhřimově v kraji Vysočina. Mělo by se jednat o velkou firmu, která byla založena v devadesátých letech a tak se jedná opravdové profesionály, kteří k výrobě využívají moderní technologické postupy a vysoce kvalitní materiály. Zatím jsme tuto firmu ještě nekontaktovali, ale vzhledem k tomu, že potřebujeme nové nerezové gastronomické zařízení co nejdříve, tak se s touto firmou ještě tento týden spojíme.

Kam odvezeme staré nerezové gastronomické zařízení?

Nyní máme staré nerezové gastronomické zařízení vystěhované mimo kuchyni a plánujeme ho rozprodat na náhradní díly. Podáme si inzerát do místních novin a uvidíme, jestli se nějací zájemci ozvou. Vše nabídneme za symbolickou cenu, protože je nám líto se všeho jen tak zbavit. Moc se na nové nerezové gastronomické vybavení těšíme a věříme, že nám bude dlouhou dobu dobře a spolehlivě sloužit.


 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS