Na půdě jsem objevil obrazy na plátně

Máme na Šumavě starou chalupu, kterou se nyní snažíme alespoň trochu opravit. Rádi bychom tam trávili dovolené. Nedávno jsem vyklízel půdu a našel jsem tam překrásné obrazy na plátně. Byly celé zaprášené, ale naštěstí nebyly poškozené. Všechny jsem snesl z půdy dolů a otřel je od prachu. Poté jsem si je pozorně prohlédl. Byly nádherné a já jsem se rozhodl, že zjistím, kdo je maloval.

Krásné obrazy na plátně jsou dílem mých předků

Začal jsem tedy pátrat po tom, kdo maloval obrazy na plátně, které jsem objevil na půdě. Zjistil jsem, že je malovali moji předci. Pověděla mi to moje babička. Ona si myslí, že je vytvořil její tatínek a já si myslím, že to bude asi nejspíš pravda. Je na nich totiž uvedený rok a ten by odpovídal věku mého pradědečka. Pokud tedy maloval obrazy na plátně praděda, tak je to úžasná zpráva. Mám po něm alespoň krásnou památku.

Kam si obrazy na plátně vystavím?

Určitě je umístím někam na chalupu. Zatím mám nalezené obrazy na plátně doma. Až chalupu opravíme, tak je vystavím někdo uvnitř. Zatím nevím přesně kde, ale něco už vymyslím. Jedině tam se budou skvěle vyjímat. Do bytu v paneláku by se moc nehodily. Na chalupu se budou hodit rozhodně více a krásně tak zútulní celý prostor.

14. 10. 2019

řidič dodávky

Pracujete jako řidič dodávky?

řidič dodávky

14. 10. 2019

revize turbodmychadla

Provádí tu někdo revize turbodmychadla?

revize turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS