S vnoučaty budu tvořit obrazy na plátně

Vnoučata u nás budu asi týden na prázdninách a já už jim vymýšlím nějakou zábavu. Napadlo mě, že bychom mohli společně tvořit obrazy na plátně. Všechny vnoučata mají velký výtvarný talent. Chodí na různé kroužky, kde vytvoří zajímavá umělecká díla. Myslím si tedy, že by je mohla tato činnost zaujmout. Co myslíte vy, bude to děti bavit a nebo ne?

Musím na obrazy na plátně nakoupit potřebný materiál

Jelikož doma nemám nic z čeho by se daly obrazy na plátně tvořit, tak musím dojet do nějakého nákupního centra a tam vše potřebné sehnat. Potřebuji plátno a nějaké barvy. Koupím vše, co se mi bude líbit a vnoučata si z toho budou muset něco vybrat. Já se na to už strašně moc těším. Sama jsem kdysi dávno obrazy na plátně tvořila a moc mě to bavilo. Byl to můj velký koníček.

Malujete obrazy na plátně?

Pokud ano, tak jakou techniku máte nejraději? Já mám ráda všechny techniky. Jsem velice zvědavá, jak budou tvořit obrazy na plátně moje vnoučata. Už se nemůžu dočkat až jejich hotová díla uvidím. Třeba mi je nechají na památku a já si je pak někde vystavím. Možná si je pověsím třeba do obývacího pokoje a budu je mít tak každý den na očích. Už aby byly prázdniny a já jsem s vnoučaty začala obrazy na plátně tvořit.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS