Babička se věnovala háčkování

Když jsem byla malá, tak jsem hodně času trávila u své babičky. Pamatuji si, že se babička hodně věnovala háčkování. Dokonce mě to i naučila a já jsem jí za to nyní strašně moc vděčná. O letních prázdninách jsem u ní trávila dost času a tak jsem si pokaždé něco pěkného vyrobila. Babička ještě před důchodem pracovala v mateřské školce a tak to s dětmi uměla. Měla dostatek trpělivosti na to mě háčkování naučit. Prvně mi to moc nešlo, ale za nějaký čas jsem se to přeci jen naučila.

Teď se věnuji háčkování celkem často

Nyní už jsem dospělá a mám své vlastní děti. Moc ráda se háčkování věnuji, ale své děti jsem to ještě nenaučila. Myslím si, že jsou na to ještě dost malé. Párkrát jsem se o to pokusila, ale je to vůbec nezajímalo. Nechápaly, co s tím mají dělat a dělaly u toho tak akorát hlouposti. Myslím si, že se o to pokusím až za pár let. Věřím, že je bude háčkování bavit, ale musí být trošku starší a hlavně rozumnější.

Věnujete se také háčkování?

Řekla bych, že v dnešní době je háčkování celkem dost populární. Této činnosti se věnují především ženy na mateřské dovolené. Vyrábějí svým dětem různé doplňky do pokojíčků, které vypadají velice pěkně. I já jsem toho svým dětem vytvořila hodně a mám z toho velkou radost.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS