Během Vánoc se chci věnovat pletení

Jak se těšíte na Vánoce? Já strašně moc a to hlavně proto, že budu mít volno od pracovních záležitostí a budu se věnovat i něčemu jinému. Chci se přes svátky věnovat pletení, které mě strašně moc baví, ale během roku nemám na tohoto koníčka moc času. V práci trávím možná až zbytečně moc času. Někdy je to i docela dost náročné a tak se těším až si trochu odpočinu. Ráda bych se pletení věnovala více, ale bohužel to není možné.

Jak jsem se k pletení dostala?

Už to bude delší doba, co jsem se k pletení dostala. Myslím si, že to bude tak zhruba deset let. K této činnosti mě přivedla jedna moje velice dobrá kamarádka. Před deseti lety jsem měla mnohem více času a tak jsme se věnovali této zálibě společně. Pak jsem se ale vdala, měla rodinu a musela jsem po čase nastoupit zase zpátky do práce. Od té doby nemám na pletení moc času a docela dost mě to mrzí.

Kde se pletení věnuji?

V obývacím pokoji mám svoje přeslo, kde sedím a pletení se věnuji. Vždycky si u toho pustím nějakou příjemnou hudbu a relaxuji. Je to pro mě skvělá forma odpočinku. Vypnu mozek a dělám to, co mě baví. Kdyby to bylo jen trochu možné, tak se pletení věnuji i nadále. Času je však málo. Musím pracovat, starat se o děti a domácnost.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS