Kdy jsem se začala věnovat pletení?

Nedávno jsem se bavila se svojí vnučkou o pletení. Jí zajímalo, jak dlouho se této činnosti věnuji. Úplně přesně si to už opravdu nepamatuji, protože je to celkem dost dlouho. Vzpomínám si na to, že jsem se této činnosti začala věnovat v pubertě. Tenkrát nebyly takové vymoženosti jako je počítač, internet či mobil. Po večerech jsem hodně četla a nebo se věnovala pletení. Dnešní mládež má úplně jiné záliby.

Moje vnučka se pletení věnovat nechce

Už několikrát jsem se snažila svojí vnučku pletení naučit. Pokaždé mě odbyla tím, že jí to nebaví. Prý je to nudné. Já nechápu v tomto směru jí a ona zase mě. Já bych jí to tak ráda naučila, ale ona o to nemá vůbec žádný zájem. Ptala se mě od kdy se tomu věnuji a byla dost překvapená, že mě tak dlouho pletení baví.

Čemu se ještě krom pletení věnuji?

Tak asi jako každá důchodkyně mám velice ráda knížky a zahrádku. Občas se podívám na nějakou televizní soutěž a také si ráda vyluštím křížovku. Po večerech se věnuji především pletení. Jsem moc ráda, že mám tolik koníčků a nemám čas se nudit. Vnučka je pořád otrávená a vůbec nic jí nebaví. Nejraději by jen vysedávala u počítače. Je vidět, že je to úplně jiná generace. Já se moc ráda věnuji pletení a doufám, že ještě dlouho budu.

 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS