Na půdě jsem našla pletací příze

U babičky na půdě jsem dělala velký úklid. Sama babička mne o to požádala, protože ona už na půdu nevyleze. Při úklidu jsem našla také pletací příze. Prvně jsem vůbec nevěděla, co to je. Vše bylo pečlivě zabalené a krabicích a tak jsem vše nejprve odnosila do přízemí a až poté jsem postupně všechny krabice otevřela. Na půdě byla celá spousta nepotřebných krámů, které jsem ihned vyhodila. Babička samozřejmě vše přebírala se mnou. Bez jejího svolení bych si nedovolila vůbec nic vyhodit. V několika krabicích byla i pletací příze, která nebyla vůbec poškozená.

Proč měla babička na půdě pletací příze?

Moje babička nikdy nepletla a tak mě zajímalo, proč má na půdě tolik pletací příze. Ona mi to všechno samozřejmě vysvětlila. Když prý byla mladší, tak byla na nějaké předváděcí akci. Tam si vše nakoupila s tím, že plést začne. Samozřejmě se k tomu nikdy nedostala, protože měla hodně časově náročné povolání. Všechna pletací příze byla uložená několik let na půdě a já se vážně dost divím, že se do toho nepustili myši.

Jak pletací příze využijeme?

Jelikož já pletací příze nepotřebuji a babička také ne, tak jsme se rozhodli, že vše darujeme místnímu domovu důchodců. Věřím, že tam vše ještě využijí. Nejprve se tam zajedu zeptat a uvidím, jestli si od nás vše vezmou. Věřím, že ano.

 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS