Netušila jsem, že bude pletací příze vyprodaná

Minulý týden jsem zjistila, že v našem městě je vyprodaná pletací příze. Šla jsem si jí koupit do svého oblíbeného obchůdku, který se nachází kousek od mého bytu. Milá paní prodavačka mi řekla, že tento sortiment se vyprodal a naskladní jej až koncem dalšího týdne. Prý normálně by to bylo dříve, ale dodavatel, který pletací příze dováží má dovolenou. Jsem z toho celkem zklamaná,  ale nemůžu s tím bohužel vůbec nic udělat.

Kde jinde se dá pletací příze sehnat?

Tak jedinou mojí možností je to, že pletací příze objednám přes internet. V našem městě se totiž žádný jiný obchod s tímto druhem zboží nenachází. Nemůžu čekat do konce příštího týdne. To už je pro mě pozdě. Toto je pro mě opravdu jediné možné řešení. Ve vedlejším městě také žádný prodejce pletací příze nenabízí. Tento druh zboží je totiž dost specifický a tak se tomu vlastně ani moc nedivím.

Kolik potřebuji pletací příze?

Tak úplně přesně to nevím. Budu to muset ještě pořádně propočítat. Jsem si však jistá, že to bude asi větší množství. Doufám, že vše na internetu seženu. Chtěla bych vše potřebné zakoupit v nějakém specializovaném obchodě. Ráda bych kvalitní zboží za rozumný peníz. Pokud o nějakém takovém internetovém obchodě, který pletací příze nabízí, víte, tak mi určitě dejte vědět.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS