Prodává někdo z Vás potřeby pro pletení?

Ráda bych věděla, jestli není mezi Vámi někdo, kdo prodává potřeby pro pletení. Mám nějaké otázky na které bych potřebovala odpovědět. Pokud se tedy právě tímto zabýváte, tak budu velice ráda, když mi sem napíšete. Já se v tomto oboru moc nevyznám a ani ve svém okolí nemám nikoho, kdo by mi poradil. Právě proto Vás tady prosím o pomoc. Pokud potřeby pro pletení prodáváte, tak se mi ozvěte.

Proč hledám někoho, kdo prodává potřeby pro pletení?

Pokud si myslíte, že mám v plánu potřeby pro pletení prodávat, tak to se pletete. Já jsem ve svém nynějším zaměstnání velice spokojená a rozhodně neplánuji, že bych práci změnila. Pracuji v jedné restauraci a jsem zde velice spokojená. V obchodě bych pracovat rozhodně nechtěla. To by mě totiž vůbec nebavilo. Já sháním potřeby pro pletení proto, že se chci naučit plést. Potřebovala bych tedy poradit od někoho zkušeného.

Já nikdy potřeby pro pletení nekupovala

Ještě nikdy v životě jsem potřeby pro pletení nekupovala a tak vlastně ani nevím, co je dobré a co ne. Pokud je prodáváte, tak budete určitě vědět, co si má úplný začátečník pořídit. Budu tedy ráda za jakékoliv rady či doporučení. Já se v tom vážně vůbec nevyznám a nerada bych koupila špatné potřeby pro pletení.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS