Sháním nějakou knížku o háčkování

Vymyslela jsem skvělý dárek pro mojí mladší sestru. Chci jí koupit nějakou knížku o háčkování. Ona se touto činností zabývá a je to její velký koníček. Myslím si tedy, že by jí mohl udělat takovýto dárek velkou radost. Byla bych ráda, kdyby byly v této odborné knížce nějaké návody podle kterých by mohla sestra něco zajímavého vytvořit. Ona se věnuje háčkování asi tři roky a už vytvořila mnoho krásných výrobků.

Kde knížku o háčkování koupím?

Zatím jsem žádné knihkupectví nenavštívila. Určitě to však brzy napravím. Věřím, že někde nějakou pěknou knížku o háčkování seženu. Plánuji, že další adventní neděli se vydám do nákupního centra a tam koupím všechny dárky pro moje blízké. Vím, že tam bude asi hodně lidí, ale to mi nevadí. Dárky už mám vymyšlené a tak už je stačí jen koupit. Prvně zajdu do knihkupectví a když právě tam knížku o háčkování neseženu, tak jí zkusím objednat přes internet. Ráda bych si jí nejprve prohlédla, abych zjistila, jaké jsou v ní návody.

Nemáte knížku o háčkování náhodou doma?

Pokup ano, tak mi napište jakou. Já se v tom vůbec nevyznám. Sestra se háčkování věnuje, ale já ne. Vůbec tomu nerozumím. Chci nějakou větší publikaci a jsem ochotna si i nějakou tu korunu připlatit. Je to dárek a tak nesmím hledět na cenu.

13. 07. 2020

Aqua progress test pitné vody

Nabízí společnost Aqua progress test pitné vody?

Aqua progress test pitné vody

02. 07. 2020

europalety

Nově budeme nabízet také europalety

europalety

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS