Sháním nějakou knížku o háčkování

Vymyslela jsem skvělý dárek pro mojí mladší sestru. Chci jí koupit nějakou knížku o háčkování. Ona se touto činností zabývá a je to její velký koníček. Myslím si tedy, že by jí mohl udělat takovýto dárek velkou radost. Byla bych ráda, kdyby byly v této odborné knížce nějaké návody podle kterých by mohla sestra něco zajímavého vytvořit. Ona se věnuje háčkování asi tři roky a už vytvořila mnoho krásných výrobků.

Kde knížku o háčkování koupím?

Zatím jsem žádné knihkupectví nenavštívila. Určitě to však brzy napravím. Věřím, že někde nějakou pěknou knížku o háčkování seženu. Plánuji, že další adventní neděli se vydám do nákupního centra a tam koupím všechny dárky pro moje blízké. Vím, že tam bude asi hodně lidí, ale to mi nevadí. Dárky už mám vymyšlené a tak už je stačí jen koupit. Prvně zajdu do knihkupectví a když právě tam knížku o háčkování neseženu, tak jí zkusím objednat přes internet. Ráda bych si jí nejprve prohlédla, abych zjistila, jaké jsou v ní návody.

Nemáte knížku o háčkování náhodou doma?

Pokup ano, tak mi napište jakou. Já se v tom vůbec nevyznám. Sestra se háčkování věnuje, ale já ne. Vůbec tomu nerozumím. Chci nějakou větší publikaci a jsem ochotna si i nějakou tu korunu připlatit. Je to dárek a tak nesmím hledět na cenu.

19. 03. 2021

Dopravníky

Dopravníky - optimalizace výrobního průmysl

Dopravníky

19. 03. 2021

řízky rozchodníků

Díky řízkům rozchodníků se tvoří zelené střechy a zelené plochy ve městech.

řízky rozchodníků

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS