Ve škole mě háčkování vůbec nebavilo

Když jsem chodila na základní školu, tak jsme se při pracovních činnostech věnovali háčkování. Pamatuji si, že mě to vůbec nebavilo. Myslím si, že to bylo hlavně kvůli tomu, že mi to vůbec nešlo. Byla jsem dost nešikovná a neměla jsem na to ani moc velkou trpělivost. Nyní se ale vše změnilo a mě háčkování moc baví. Je to můj velký koníček.

Proč jsem si háčkování oblíbila?

Pracuji v celkem náročném oboru, kde pořád s někým komunikuji, tak jsem hledala takový koníček u kterého si od všeho odpočinu. Moje profese je i celkem dost fyzicky náročná a tak už se ve svém volnu nechci věnovat sportu. Proto jsem si vybrala háčkování. Sport mám také ráda, ale nemůžu se mu věnovat nějak moc aktivně. Hledala jsem takovou činnost u které nebudu muset moc mluvit a přemýšlet a myslím si, že se mi to povedlo.

Kdy jsem se začala háčkování věnovat?

V létě to budou přesně dva roky a pořád mě to moc baví. Jsem velice ráda, že jsem se začala háčkování věnovat. Jde mi to podstatně lépe, než na základní škole. Moc se těším, co si zase vytvořím. Ráda vyrábím různé bytové doplňky a nebo drobnosti pro malé miminka. Jaký koníček máte vy? Sportujete, zajímáte se o zvířata či máte rádi ruční práce? Ať už je to cokoli, tak nejdůležitější je, aby vás to bavilo. Mě baví háčkování strašně moc. 

 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS