Byla mi nabídnuta digitalizace výrobního procesu

Každý den mi v emailové schránce přistane strašně moc různých nabídek. Některé mě zaujmou a některé zase ne. Naposledy mě zaujala nabídka na digitalizace výrobního procesu. Musím říct, že takováto zajímavá nabídka mi už dlouho nepřišla. Většinou mě kontaktují různé malé společnosti, které mi nabízejí svoje služby či produkty. Všem se snažím odpovědět, ale ne vždy je to možné. Na digitalizace výrobního procesu jsem samozřejmě odpověděl ihned.

Proč mě nabídka na digitalizace výrobního procesu tak zaujala?

Protože je to něco, co jsem ještě nikdy neviděl v praxi. Je to pro mě úplná novinka ve které vidím budoucnost. Určitě to má smysl a tak bych to velice rád vyzkoušel. Kontaktovala mě společnost, která se přímo na tohle specializuje a tak se jedná o velké profesionály, kteří digitalizace výrobního procesu provádějí ve větších i menších společnostech.

Zajímá vás digitalizace výrobního procesu?

Jestliže vás také digitalizace výrobního procesu zajímá, tak mi sem dejte vědět, jaká je vaše zkušenost. Určitě budu rád, když mi sem napíše někdo, kdo vše třeba řeší a sdělí mi na co si mám dát třeba pozor. Vše bude na delší dobu a tak se vám zase přihlásím až budu mít nějaké další informace. Zatím se chci na digitalizace výrobního procesu jen poptat.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS