Co je autonomní sběr dat?

Před nějakým časem jsem se setkal s termínem autonomní sběr dat. Abych byl upřímný, tak dodnes nemám tušení o co se jedná. Byl jsem ale na jednom semináři, kde se o tomto tématu jeden z přednášejících zmiňoval. Zaslechl jsem jenom část a tak o tom vůbec nic nevím. Rád bych však věděl, jak autonomní sběr dat funguje a tak si o tom chci zkusit najít nějaké informace. Možná se přihlásím na nějaký seminář, kde bych se mohl dozvědět vše potřebné.

Kde se autonomní sběr dat využívá?

Jestliže víte, kde se autonomní sběr dat využívá, tak budu samozřejmě velice rád, když mi to prozradíte. Pokoušel jsem si nějaké informace vyhledat na internetu, ale nic moc jsem tam nenašel. Používaným termínům moc nerozumím a tak o tom vlastně nevím vůbec nic. Myslím si však, že autonomní sběr dat je budoucností celé řady společností. Moc rád se o tom dozvím více informací.

Je nějaký seminář na autonomní sběr dat?

Nevím, jeslti se v blízké době koná nějaká přednáška zaměřující se na autonomní sběr dat. O žádné nevím a tak budu rád, když mi o tom povíte vy. Jestliže máte v plánu se něčeho takového účastnit, tak mi napište, kde a kdy přesně to bude a já se tam velice rád dostavím. Třeba se bude něco takového konat poblíž mého bydloště. 

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS