Manžel se dost zajímá o průmysl 4.0

Manžel je hodně chytrý člověk a strašně moc rád se sebevzdělává. V poslední době se dost zaměřuje na průmysl 4.0. Pročítá i o tomto tématu různé odborné články a dokonce shlédnul i nějaké debaty. Pořád o tom mluví, ale já mu k tomu nemám co říct. Já se pohybuji v úplně jiném oboru a tak si s manželem na toto téma moc nepopovídáme. Jsem samozřejmě nesmírně moc ráda, že má manžel takovéhoto koníčka. Třeba mě průmysl 4.0 také někdy zaujme a budu se sama v tomto oboru vzdělávat.

Říká Vám něco průmysl 4.0?

Já jsem tohle nikdy neřešila. Od té doby, co se o průmysl 4.0 zajímá můj manžel, tak o tom nějaké základní informace vím. Moc jich ale nevím. Občas se mi manžel snaží něco vysvětlit, ale já polovině věcem stejně vůbec nerozumím. Některé odborné termíny jsou pro mě cizí a já nemám tušení o čem to manžel mluví. On se mi vždycky trpělivě snaží průmysl 4.0 vysvětlit, ale někdy je to opravdu marné.

K čemu manžel průmysl 4.0 využije?

Manžel pracuje na vyšším postu v jedné továrně, kde je průmysl 4.0 aktuální záležitostí. Učitě je potřeba, aby se neustále vzdělával, protože jedině to ho může posunout zase o kousek dál. Manžela se snažím ve všem podporovat a jsem na něj nesmírně moc pyšná. Je opravdu skvělý.
 

14. 10. 2019

řidič dodávky

Pracujete jako řidič dodávky?

řidič dodávky

14. 10. 2019

revize turbodmychadla

Provádí tu někdo revize turbodmychadla?

revize turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS