Manžel se dost zajímá o průmysl 4.0

Manžel je hodně chytrý člověk a strašně moc rád se sebevzdělává. V poslední době se dost zaměřuje na průmysl 4.0. Pročítá i o tomto tématu různé odborné články a dokonce shlédnul i nějaké debaty. Pořád o tom mluví, ale já mu k tomu nemám co říct. Já se pohybuji v úplně jiném oboru a tak si s manželem na toto téma moc nepopovídáme. Jsem samozřejmě nesmírně moc ráda, že má manžel takovéhoto koníčka. Třeba mě průmysl 4.0 také někdy zaujme a budu se sama v tomto oboru vzdělávat.

Říká Vám něco průmysl 4.0?

Já jsem tohle nikdy neřešila. Od té doby, co se o průmysl 4.0 zajímá můj manžel, tak o tom nějaké základní informace vím. Moc jich ale nevím. Občas se mi manžel snaží něco vysvětlit, ale já polovině věcem stejně vůbec nerozumím. Některé odborné termíny jsou pro mě cizí a já nemám tušení o čem to manžel mluví. On se mi vždycky trpělivě snaží průmysl 4.0 vysvětlit, ale někdy je to opravdu marné.

K čemu manžel průmysl 4.0 využije?

Manžel pracuje na vyšším postu v jedné továrně, kde je průmysl 4.0 aktuální záležitostí. Učitě je potřeba, aby se neustále vzdělával, protože jedině to ho může posunout zase o kousek dál. Manžela se snažím ve všem podporovat a jsem na něj nesmírně moc pyšná. Je opravdu skvělý.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS