Zajímá vás průmyslová revoluce 4.0?

Pokud vás zajímá průmyslová revoluce 4.0, tak se určitě zastavte na přednášce, kterou v našem městě pořádáme. Určitě se zde dozvíte mnoho velice zajímavých informací, které pro vás mohou být přínosem. Na této přednášce budou hovořit jen odborníci v tomto oboru. Plánujeme i otevřenou debatu do které se budou moci zapojit všichni přítomní návštěvníci. Věřím, že právě přednáška na téma průmyslová revoluce 4.0 bude jednou z nejzajímavějších, které se v našem městě zajím udály.

Proč zrovna téma průmyslová revoluce 4.0?

Osobně si myslím, že téma průmyslová revoluce 4.0 se nikde moc nerozebírá. V našem městě je celá řada velkých i malých společností a tak je toto téma docela dost aktuální. Určitě se zde sejdou jen ti, které to bude zajímat a budou mít do diskuze čím přispět. Já sám se o téma průmyslová revoluce 4.0 zajímám již delší dobu a musím říct, že se vše neustále rozvíjí a tak je třeba se pořád vzdělávat.

Téma průmyslová revoluce 4.0 v našem městě zatím ještě nikdo nerozebíral

Naší velkou výhodou je to, že na téma průmyslová revoluce 4.0 se ještě žádné přednáška v našem městě nekonala. Čekáme velkou účast a věříme, že návštěvníci odejdou nadšení a získají potřebné informace. 

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS