Zajímá vás průmyslová revoluce 4.0?

Pokud vás zajímá průmyslová revoluce 4.0, tak se určitě zastavte na přednášce, kterou v našem městě pořádáme. Určitě se zde dozvíte mnoho velice zajímavých informací, které pro vás mohou být přínosem. Na této přednášce budou hovořit jen odborníci v tomto oboru. Plánujeme i otevřenou debatu do které se budou moci zapojit všichni přítomní návštěvníci. Věřím, že právě přednáška na téma průmyslová revoluce 4.0 bude jednou z nejzajímavějších, které se v našem městě zajím udály.

Proč zrovna téma průmyslová revoluce 4.0?

Osobně si myslím, že téma průmyslová revoluce 4.0 se nikde moc nerozebírá. V našem městě je celá řada velkých i malých společností a tak je toto téma docela dost aktuální. Určitě se zde sejdou jen ti, které to bude zajímat a budou mít do diskuze čím přispět. Já sám se o téma průmyslová revoluce 4.0 zajímám již delší dobu a musím říct, že se vše neustále rozvíjí a tak je třeba se pořád vzdělávat.

Téma průmyslová revoluce 4.0 v našem městě zatím ještě nikdo nerozebíral

Naší velkou výhodou je to, že na téma průmyslová revoluce 4.0 se ještě žádné přednáška v našem městě nekonala. Čekáme velkou účast a věříme, že návštěvníci odejdou nadšení a získají potřebné informace. 

 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS