Baví mě tvorba eshopů

Čemu se ve svém volném čase věnujete? Já mám poněkud netradičního koníčka. Zajímá mě tvorba eshopů. Je to můj obrovský koníček, kterému se věnuji již řadu let. Vystudoval jsem IT obor a dalo by se říci, že hned po škole se nevěnuji ničemu jiného. Vždycky jsem se zajímal o počítače a o moderní technologie a tak se vlastně ani není čemu divit. V totmo oboru se pohybuji již řadu let a je to můj obrovský koníček. Zajímá mě především tvorba eshopů. To ostatní mě také baví, ale ne tak moc. Tohle je pro mě daleko zajímavější.

Zajímá Vás tvorba eshopů?

Je jedno, jestli teprve studujete či pracujete. Důležité je, aby Vás tvorba eshopů zajímala. Já sám jsem vše vystudoval a troufám si říct, že tomu i docela dost rozumím. Mám za sebou několika letou praxi v oboru a celou řadu úspěšných projektů. Moc rád bych se této činnosti i nadále věnoval, protože tvorba eshopů má určitou budoucnost. Moc mě to baví a rád se ve svém oboru vzdělávám.

Je tvorba eshopů náročná?

Každé povolání má své klady a zápory. To je naprosto přirozené. Tvorba eshopů je náročná především z časového hlediska. Někdy jsem v práci od rána až do večera a je mi to v podstatě jedno. Jak už jsem se zde jednou zmiňoval, tak moje práce se stala i mým koníčkem.
 

25. 05. 2020

Kia Vysočina

Koupi nového automobilu budeme realizovat u Kia Vysočina

Kia Vysočina

25. 05. 2020

řidič dodávky

Hledá se řidič dodávky

řidič dodávky

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS