Kdo mi nabídnul e-shop na míru?

Někdy před Vánoci mi byl nabídnut e-shop na míru. Já jsem tuto nabídku nebrala nějak moc vážně, protože by mě vůbec nenapadlo, že by se mi mohlo něco takového hodit. Během svátků jsem byla doma a neustále jsem na tuto nabídku myslela. Pořád jsem jí nemohla vymazat z hlavy. Domnívala jsem se, že e-shop na míru nepotřebuji, ale nakonec jsem usoudila, že by nebylo vůbec od věci něco takového mít. Hned po Vánocích jsem se tedy obrátila na společnost První Pozice, která mi tuto nabídku zaslala.

Ještě není e-shop na míru hotový

Zatím jsem byla jen na schůzce, abych se na e-shop na míru pořádně zeptala. Neměla jsem totiž tušení, jak moc to bude finančně nákladné. Po této schůzce jsem domů odcházela nadšená. Zatím se na ničem ještě nepracuje. Určitě se budeme muset ještě sejít, protože se budeme muset domluvit na všech potřebných detailech. Sama jsem velice zvědavá, jakou podobu bude můj e-shop na míru mít.

Moc se na e-shop na míru těším

Nebudu Vám lhát. Na e-shop na míru se strašně moc těším a vůbec nechápu, proč jsem si jej nepořídila už dříve. Pořád jsem žila v domění, že něco takového prostě není pro mě. Já se v těchto věcech moc nevyznám a tak jsem ráda, že jsem tuto nabídku od společnosti První Pozice obdržela.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS