Naše firma bude pořádat školení na seo optimalizace pro internetové vyhledavače

Jsem pracovníkem jedné firmy, která se specializuje především na seo optimalizace pro internetové vyhledavače. Nabízíme samozřejmě i tvorbu webových stránek a e-shopů. Máme poměrně dost spokojených zákazníků, kterým se snažíme poskytnout maximální servis. V tomto oboru jsme opravdu velicí profesionálové a právě proto jsem se rozhodli, že bychom mohli uspořádat jakési školení na seo optimalizace pro internetové vyhledavače.

Zúčastníte se kurzu na seo optimalizace pro internetové vyhledavače?

Jestliže ano, tak budeme samozřejmě velice rádi. Počet mít bude určitě omezený, tak doporučuji se přihlásit co možná nejdříve. Na tomto školení se dozvíte, jak seo optimalizace pro internetové vyhledavače fungují a co všechno je na ně zapotřebí. Je to kombinace několika různých nástrojů, která Vám zde detailněji popíšeme. Bude zde i praktická ukázka a určitě si vyčleníme i místo na vaše dotazy.

Kdy bude kurz na seo optimalizace pro internetové vyhledavače probíhat?

Přesný termín zatím ještě nevíme. Myslím si, že by to mohlo býk začátkem prosince. Zatím řešíme, jak a hlavně kde by mělo školení na seo optimalizace pro internetové vyhledavače probíhat. Potřebujeme zajistit nějaké vhodné prostory a vymyslet jakýsi scénář.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS