Už se mi tvoří e-shop na míru

Mám obrovskou radost z toho, že už semi konečně tvoří e-shop na míru. Trvalo docela dost dlouho, než jsem našla někoho, kdo bude schopen mi jej vytovřit. Nakonec jsem oslovila jednu pelhřimovskou společnost a zatím jsem tedy velice spokojená. Jedná se o firmu s několika letou praxí v oboru. Její grafici a programátoři mi nyní vytváří e-shop na míru. Moc se těším na finální výsledek a jsem si jistá, že budu nadšená.

Kdo vytvořil e-shop na míru Vám?

Je tu někdo, kdo v blízké době řešil podobnou věc? Já jsem chtěla najít někoho, kdo bude schopen vytvořit mi e-shop na míru dle mých přesných požadavků. Abych byla upřímná, tak jsem čekala, že to nebude vůbec žádný problém. Opak byl ale pravdou. Hledala jsem opravdu dlouho. Ne všude totiž byli schopni vyhovět mým požadavků. A to si nemyslím, že by byly nějaké speciální. Jen jsem chtěla e-shop na míru, který bude plně funkční, spolehlívý a bude mít moderní design s minimalistickými prvky.

Kdy bude e-shop na míru hotový?

Přesný terním je stavovaný na konec listopadu, tak doufám, že bude e-shop na míru opravdu hotový. Zatím by žádné zpoždění být nemělo, tak snad tomu tak i bude. S touto společností je skvělá komunikace. Jsou spolehliví a zodpovědní. Věřím, že budu spokojená. 

 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS