Babička s dědečkem mají nádherné snubní prsteny

Také se Vám zdá, že nyní se nadají sahnet moc pěkné snubní prsteny? Já jsem se byla na nějaké dívat a můžu Vám říct, že jsem byla celkem dost zklamaná. Chtěla bych nějaké jednoduché, ale takové jsem prostě vůbec nikde nesehnala. Všude mají dle mého názoru moc přeplácané. Nedávno jsem viděla snubní prsteny mé babičky a dědečka a musím říct, že právě ty vypadají naprosto dokonale. Přesně takové bych si také přála.

Jak snubní prsteny mých prarodičů vypadají?

Babičky s dědečkem mají celkem jednoduché snubní prsteny, ale nejedná se jen o dva čisté kroužky. Baička má svůj prstýnek posázený drobnými kamínky a dědeček na svém prstýnku má něco vyryté. Jsou takové jemné, ale strašně moc zajímavé. V žádném obchodě jsem podobné ještě neviděla. Nějaké takové bych si také přála a tak si je asi budeme muset nechat vyrobit od nějakého zlatníka na zakázku. Škoda, že právě takové snubní prsteny nejsou k dostání. Věřím, že by po nich byla velká poptávka. Babička mi vyprávěla, že jejich prstýnky jim vyráběl babiččin strýc, který byl zlatníkem. Byl to prý svatební dar. Takovýto svatební dar by se mi samozřejmě také moc líbil, ale asi jej nedostanu. V rodině či v našem okolí žádného zlatníka, který by nám vyrobil snubní prsteny nemáme.

 

Babička s dědečkem mají nádherné snubní prsteny

O víkendu jsem byla navštívit moje prarodiče. Babička mě poprosila, jestli bych se s ní nevydala do města. Ona si nesla do zlatnictví nechat vyčistit snubní prsteny a potřebovala si je vyzvednout. Já jsem jí samozřejmě velice ráda doprovodila. Normálně by s ní šel děda, ale v televizi dávali zrovna nějaký důležitý fotbalový zápas na který se dědeček celý týden strašně moc těšil. Do města pro snubní prsteny jsem se tedy vydala s babičkou já. Zašly jsme společně nejprve do kavárny na kávu a dortík a poté jsme se vydaly do zlatnictví. Já jsem počkala před obchodem a babička byla během chvilku u mě. Ze zlatnictví jsme se vydaly rovnou domů. Po cestě jsme se bavily o babiččině svatbě a já jsem si uvědomila, že vlastně vůbec nevím, jak vypadají jejich snubní prsteny. Babička mi slíbila, že až přijdeme domů, tak mi je ukáže. Nechtěla je vyndávat z kabelky po cestě domů, aby je někde ještě neztratila. Hned doma vyndala z kabelky plastový sáček, kde byly uložené. Ihned mi jej podala s tím, že jej mám otevřít a snubní prsteny vyndat. Já jsem tak učinila. Musím uznat, že jejich prstýnky jsou dokonalé. Na to, že jsou opravdu hodně staré, tak jsou vážně perfektní. Až se budu jednou vdávat, tak bych chtěla také takové.

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS