Budeme snubní prsteny nosit?

S přítelem jsme se nedávno začali bavit o tom, jestli po svatbě budeme nosit snubní prsteny. Oba dva jsem se shodli na tom, že asi ne. Na svatbu se oba dva moc těšíme a hodláme si jí pořádně užít. Přeci jen chceme, aby bylo vše dokonalé a tak už jsme ze všeho i trochu nervózní. Tento týden si pojedeme vybrat snubní prsteny. Určitě si nebudeme pořizovat nějaké drahé s diamanty. Na to ani nemáme peníze.

Jaké snubní prsteny si tedy vybereme?

Určitě si budeme chtít pořídit obyčejné snubní prsteny. Nic s kamínky a jinými ozdobami. Na to si s přítelem nepotrpíme. Určitě si zvolíme jen tenké kroužky z bílého zlata. Nic zajímavího, ale to nám nevadí. Stejně je nebudeme pravidelně nosit. Oba dva máme totiž takové povolání, kde není možné snubní prsteny nosit. Vezmeme si je jen prákrát a tak nemá smysl do něčeho takového investovat.

Jaké snubní prsteny máte vy?

Zvolili jste nějaké drahé snubní prsteny? Pokud ano, tak mi určitě dejte vědět, jak vypadají a jestli se vyplatilo do nich investovat. S přítelem jsme se rozhodli, že si pořídíme nějaké jednoduché a minimalistické, tak jsem zvědavá, jestli nám někde něco padne do oka. Svatba už se blíží a tak musíme vše potřebé zařídit. Tento týden vybereme snubní prsteny a příští týden musíme vybrat výzdobu.
 

12. 10. 2021

kočárek od značky Bugaboo

Jak Vás zaujal nový kočárek od značky Bugaboo?

kočárek od značky Bugaboo

11. 10. 2021

čtyři palety

Chybí mi ještě čtyři palety

čtyři palety

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS