Budeme snubní prsteny nosit?

S přítelem jsme se nedávno začali bavit o tom, jestli po svatbě budeme nosit snubní prsteny. Oba dva jsem se shodli na tom, že asi ne. Na svatbu se oba dva moc těšíme a hodláme si jí pořádně užít. Přeci jen chceme, aby bylo vše dokonalé a tak už jsme ze všeho i trochu nervózní. Tento týden si pojedeme vybrat snubní prsteny. Určitě si nebudeme pořizovat nějaké drahé s diamanty. Na to ani nemáme peníze.

Jaké snubní prsteny si tedy vybereme?

Určitě si budeme chtít pořídit obyčejné snubní prsteny. Nic s kamínky a jinými ozdobami. Na to si s přítelem nepotrpíme. Určitě si zvolíme jen tenké kroužky z bílého zlata. Nic zajímavího, ale to nám nevadí. Stejně je nebudeme pravidelně nosit. Oba dva máme totiž takové povolání, kde není možné snubní prsteny nosit. Vezmeme si je jen prákrát a tak nemá smysl do něčeho takového investovat.

Jaké snubní prsteny máte vy?

Zvolili jste nějaké drahé snubní prsteny? Pokud ano, tak mi určitě dejte vědět, jak vypadají a jestli se vyplatilo do nich investovat. S přítelem jsme se rozhodli, že si pořídíme nějaké jednoduché a minimalistické, tak jsem zvědavá, jestli nám někde něco padne do oka. Svatba už se blíží a tak musíme vše potřebé zařídit. Tento týden vybereme snubní prsteny a příští týden musíme vybrat výzdobu.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS