Co si přeji k Vánocům? No přeci snubní prsteny!

Letošní Vánoce si přeji najít pod stromečkem jen jednu jedinou věc. Moc bych si přála snubní prsteny. Pokud se nic nepokazí, tak by se tak mohlo stát. S přítelem jsme si je objednali před několika týdny a nyní už jen čekáme až se nám s obchodu ozvou . Do Vánoc zbývá ještě hodně dní a tak věřím, že nám budou včas dodány. Myslím si, že snubní prsteny by byly asi nejhezčí dárek, jaký jsem kdy dostala.

Jaké snubní prsteny jsme si vybrali?

Jelikož mám ráda jemné a decentní šperky, tak jsme si vybrali úplně obyčejné snubní prsteny. Ten můj má na sobě pouze jeden jediný kamínek. Přítel má jen obyčejný kroužek, protože i on dává přednost jemným šperkům. Na vnitřní stranu jsme si nechali vyrýt naše křestní jména a datum svatby. Oba dva snubní prsteny jsou poměrné tenké a to se mi moc líbí. Řekla bych, že teď jsou spíš moderní masivnější šperky, ale na mě to působí kýčovitým dojmem.

Kde jsme si snubní prsteny objednali?

Jelikož bydlíme v Jihlavě, tak jsme zašli do místního nákupního centra, kde se nachází jedno moc pěkné zlatnictví. Zde jsme si snubní prsteny vybrali a objednali. Prodavačka byla velice příjemná a ochotná. S tímto prodejcem jsme velice spokojení a můžeme jej tedy všem vřele doporučit.

12. 10. 2021

kočárek od značky Bugaboo

Jak Vás zaujal nový kočárek od značky Bugaboo?

kočárek od značky Bugaboo

11. 10. 2021

čtyři palety

Chybí mi ještě čtyři palety

čtyři palety

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS