Jak drahé byly vaše snubní prsteny?

S přítelem nyní řešíme snubní prsteny. Respektive jejich cenu. Přitel tvrdí, že jsou docela dost drahé a že do nich tolik peněz investovat nechce. Vůbec nevím, jak se pohybují cenově. Zašli jsme společně do několika obchdů a ceny byly vesměs dost podobné. Netuším tedy v čem je problém. Přítel si myslí, že třeba v jiném okrese bychom mohli sehnat levnější snubní prsteny. Mně se zdá tento nápad opravdu nesmyslný.

Kdy snubní prsteny koupíme?

Tak to opravdu netuším. Abych byla upřímná, tak jsem si myslela, že snubní prsteny pořídíme hned po Vánocích. Zatím jsme ale nesehnali takové na kterých bychom se oba dva dohodli. Přítel obyvkle řeší cenu a já zase design. Doufám že už konenčně nějaké vybereme. Nechce se mi jezdit po celé republice a snubní prsteny shánět. To projedeme dost benzínu a zabere nám to dost času.

Kde seženeme cenově dostupné snubní prsteny?

Pokud víte, kde bychom sehnali cenově dostupné snubní prsteny, tak budu samozřejmě velice ráda za jakékoliv doporučení. Kdyby to záleželo jen na mě, tak už je máme dávno koupené. Přítel chce ušetřit, ale já si nemyslím, že je to dobré řešení. Jsem tedy velice zvědavá, jak to nakonec dopadne. Snad už si brzy nějaké snubní prsteny vybereme. 

 

25. 05. 2020

Kia Vysočina

Koupi nového automobilu budeme realizovat u Kia Vysočina

Kia Vysočina

25. 05. 2020

řidič dodávky

Hledá se řidič dodávky

řidič dodávky

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS