Kde si máme koupit snubní prsteny?

S přítelem pořád přemýšlíme o tom, kde si máme koupit snubní prsteny. Přítel říká, že by je nejraději objednal přes internet, ale to se mi moc nezdá. Já si myslím, že je potřeba zajít do nějakého zlatnictví a tam si v klidu vybrat a hlavně i vyzkoušet. Já sama nevím, jakou velikost bychom měli zvolit a nerada bych pak zakoupené snubní prsteny vracela s tím, že jsou nám třeba malé. To by bylo vážně dost nepříjemné.

Poraďte, kde seženeme kvalitní snubní prsteny?

Nákupu přes internet nevěřím ani proto, že se nemůžu na snubní prsteny podívat. Nedokážu tak posoudit, jestli jsou či nejsou kvalitní. Proto bych velice ráda navštívila nějaké větší zlatnictví, kde budou mít širokou nabídku. Nemám vůbec žádnou představu o tom, jak by měly či neměly naše snubní prsteny vypadat. Přítel také neví, co přesně by se mu líbilo.

Jaké snubní prsteny máte Vy?

Pokud již máte snubní prsteny, tak mi sem můžete napsat, jak vypadají. Třeba mne inspirujete. Já nemám žádnou konkrétní představu. Vlastně ani nevím, jestli chci klasické či bílé zlato. Vsázím na to, že mě někde něco zaujme. Já doufám, že se nám podaří něco sehnat, protože do svatby už moc nezbývá a tak snubní prsteny musíme co možná nejdříve objednat. Snad se vše stihne včas.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS