Moji rodiče mají moc pěkné snubní prsteny

Až se budu jednou vdávat, tak bych si přála stejné snubní prsteny, jako mají moji rodiče. Moc se mi totiž líbí jejich design. Na to, že jsou dvacet let staré, tak vypadají opravdu velice hezky. Zdá se mi, že nyní jsou v módě hodně masivní a zdobené šperky a ty se mi prostě vůbec nelíbí. Celkově  mám moc ráda jednoduchý a minimalistický styl. Rodiče mají jednoduché, ale zároveň zajímavé snubní prsteny. Přesně takové by se mi také moc líbily.

Jaké snubní prsteny mají vaši rodiče?

Pokud ještě nemáte po svatbě, tak by mě zajímalo, jaké mají snubní prsteny vaši rodiče. Pokud jsou zhruba dvacet let svoji, tak budou mít určitě podobné, jako mají moji rodiče. Tenkrát ještě nebyl takový výběr, ale mým rodičům to prý nevadilo. Vybrali si i z toho mála, co bylo k mání. Teď se mi zdá, že všude je obrovský výběr, ale mě se stejně nikde nic nelíbí. Všechny snubní prsteny se mi zdají moc přeplácané. Možná jsem jen neměla štěstí, protože je mi divné, že by všichni prodejci nabízeli totožné zboží.

Líbí se Vám moderní snubní prsteny?

Vím, že každý máme úplně jiný vkus. Věřím, že někomu se tyto moderní snubní prsteny můžou líbit. Já netvrdím, že jsou ošklivé. Jen nesplňují moje požadavky. Každý máme právo na vlastní názor a můžeme si tak vybrat co se nám líbí.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS