Naše snubní prsteny budou vyrobené přímo na míru

Konečně je to tady! Budu se vdávat a už se na to strašně moc těším. Před pár dny jsme s přítelem vybírali snubní prsteny. Prvně jsme si mysleli, že si koupíme již nějaké hotové, ale nakonec jsme si to rozmysleli. V obchodě nám totiž vůbec žádné nepadli do oka. Nejsme sice nějak nároční, ale chceme nějaké originální kousky. Ve zlatnictví nám nabídli, že nám je můžou zhotovit přímo na míru. V katalogu jsme si vybrali takové snubní prsteny, které se nám líbili a objednali si je.

Rodiče nevěděli, že si necháme zhotovit snubní prsteny přímo na míru

Včera u nás byli moji rodiče a chtěli, abychom jim ukázali snubní prsteny. Když jsme jim řekli, že je nemáme, tak byli docela dost překvapení. Oni neměli vůbec žádné tušení o tom, že si je necháme vyrobit na míru. Zajímalo je, jaké jsme si vybrali, ale mi jsme jim je nemohli ukázat, protože katalog jsme u sebe neměli. Zkusili jsme jim alespoň trochu popsat, jaké snubní prsteny jsme si vybrali.

Jak jste si snubní prsteny vybírali vy?

Vybrali jsem si z nabídky v obchodě a nebo jste si nechali vyrobit snubní prsteny přímo na zakázku? Já si myslím, že většina lidí volí tu druhou variantu. Určitě je to mnohem lepší. Můžete mi sem klidně naspat, jaké jste si vybrali vy.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS