Naše snubní prsteny se všem moc líbí

Vůbec jsem nečekala, že se budou naše snubní prsteny líbit tolika lidem. Už je to přesně jeden rok od svatby a stále nám je někdo chválí. Nás to samozřejmě moc těší, protože jsem si je navrhovali a dalo nám to celkem dost práce. V žádném kamenném obchodě jsme totiž nenašli takové snubní prsteny, které jsme si představovali. Právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že si je prostě navrhneme a necháme si je vyrobit.

Kdo nám snubní prsteny vyrobil?

Mám jednoho splužáka, který se vyučil zlatníkem. Právě on nám snubní prsteny zhotovil a moc se mu jeho práce povedla. Kudy chodím, tak tudy ho chválím, protože je strašně moc šikovný. Já jsem nadšená a můžu ho tak všem vřele doporučit. V totmo oboru má mnohaletou praxi a navíc je i hodně pečlivý a odvede tak precizní práci. Naše snubní prsteny nemají vůbec žádnou chybičku.

Odkud máte vy snubní prsteny?

Také jste si nechali vyrobit snubní prsteny na zakázku? Pokud ano, tak kde? Já nedám na tohoto kamaráda dopustit. Určitě si od něj jěště někdy nějaký šperk nechám vyrobit. Vím, že je v dnešní době celkem dost těžké najít někoho, kdo je v tomto oboru opravdu nejlepší. Jsem tedy moc ráda, že nám snubní prsteny všichni tak moc chválí. Moc nás to těší a kamaráda zlatníka samozřejmě také.

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS