Nosíte s partnerem snubní prsteny?

S manželem jsme svoji teprve krátce a tak ještě stále nosíme snubní prsteny. Moji rodiče jsou spolu opravdu hodně dlouho a vůbec je nenosí. Mamka říkala, že když byli mladí, tak je také měli. Po nějakém čase je začali nosit jen občas a nakonec jim leží jen v nočním stolku a vůbec je nenosí. Já si myslím, že je to celkem velká škoda. Moc bych s přála, abychom s manželem nosili snubní prsteny pořád. Jak to máte vy? Řešíte taky takové hlouposti?

Naše snubní prsteny byli i celkem dost drahé

Před svatbou jsme si dali celkem na čas s výběrem snubních prstenů. Chtěli jsem takové, které by byly něčím zajímavé a originální. Podařilo se nám najít obchod, který měl opravdu velkou nabídku. Já jsem neměla určitou představu o tom, jak by měly vypadat. V obchodě se nám jich líbilo opravdu hodně a tak byl výběr strašně složitý. Nakonec jsme si přeci jen vybrali a jsme nadšení. Naše snubní prsteny jsou dokonalé a tak věřím, že je budeme nosit pořád. Já svůj prstýnek vůbec nesundávám. Můj manžel jej musí sudnávat v práci a to z bezpečnostních důvodů. Jsou profese, kdy na rukou nesmíte vůbec nic mít a tak se nedá nic dělat. Doufám, že manžela nepřestane neustálé sundávání a nandávání prstýnku bavit. Tvrdí, že mu to nevadí.
 

Nosíte s partnerem snubní prsteny?

Zajímalo by mě, jestli nosíte s partnerem snubní prsteny? Já se totiž budu vdávat a vůbec nevím, jaké si pořídíme. Můj nastávají chce nějaké drahé a mě se to zdá celkem zbytečné. Myslím si totiž, že je nosit moc nebudeme. Možná si je dáme, když třeba půjdeme někam do společnosti. Oba dva totiž vykonáváme takové povolání, kde se snubní prsteny nosit prostě nesmí. Silně pochybuji o tom, že bychom si je před pracovní směnou sundali a pak zase nandali. Určitě nám budou ležet někde na nočním stolku a tak si myslím, že nemá smysl, abychom kupovali nějaké drahé. Jak to máte vy?

Nechci snubní prsteny ze stříbra

Jak už jsem se zde jednou zmínila, tak nechci drahé snubní prsteny. Zároveň však nechci úplně ty nejobyčejnější. Rozhodně nechci stříbrné. Ty se mi totiž nelíbí. Určitě chci bílé zlato. Nepotřebuji, aby na nich byly vyryté nějaké ornamenty a nebo aby byly posázené drahými kameny. To se mi zdá úplně zbytečné. Chci jednoduché snubní prsteny. Klidně jen dva tenké kroužky bez jakýchkoliv detailů. Jsem velice zvědavá na to, jak se s mým nastávajícím domluvíme. On trvá na tom, aby byly drahé a pořádné, ale to se mi zrovna moc nelíbí. Snad se nám tedy podaří udělat nějaký kompromis a nebudeme se zbytečně dohadovat.

Nosíte s partnerem snubní prsteny?

Všimla jsem si, že mnoho mým kamarádů a kamarádek nenosí snubní prsteny. Musím říct, že mě to tedy celkem dost překvapilo. Myslela jsem si, že je nosí skoro všichni a ono tomu tak není. Někteří je nemohou nosit především kvůli své práci. To je samozřejmě pochopitelné. Někteří zase tvrdí, že snubní prsteny nenosí proto, že jim na ruce překáží.

Co mi a snubní prsteny?

Já ten svůj tedy nosím každý den a můj přítel také. Oba dva jsme snubní prsteny ještě snad ani nesundali. Nosíme je celý den i celou noc a na žádnou činnost je nesundáváme. Nemáme k tomu totiž vůbec žádný důvod. Oba dva pracujeme jako administrativní pracovníci a tak není důvod nechávat ležet snubní prsteny na nočním stolku. Velice rádi je nosíme a na prstech nám nijak nevadí.

Jaké snubní prsteny máme?

Máme úplně jednoduché snubní prsteny z klasického zlata. Není ne nich nic zajímavého, ale nám se i přesto velice líbí. Nechali jsme si na ně vyrýt naše křestní jména a datum naší svatby. Moc pro nás znamenají a proto je také pořád nosíme. Nedokážu si představit, že bych prstýnek neměla. Přišlo by mi to dost divné. S přítele prostě snubní prsteny budeme nosit pořád a na tom se vůbec nic nezmění. Jak to máte vy? Nosíte je a nebo ne?

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS