Pod stromeček si nadělíme snubní prsteny

Už sháníte vánoční dárky? My letos pojmeme vánoční dárky trochu netradičně. Jelikož se budeme v lednu brát, tak si pod stromeček nadělíme snubní prsteny. Jiné dárky pod stromečkem nenajdeme, protože peníze budeme potřebovat na svatbu. S přítelem jsme se dohodli, že si nebudeme kupovat nějaké hlouposti. Rodinu jsme poprosili o to, aby nám dárky nekupovali, že raději uvítáme peníze. Snubní prsteny si zaplatíme ze svého a na svatbu musíme ještě něco našetřit. Nechceme, aby vše platili naši rodiče.

Jaké snubní prsteny pod stromečkem najdeme?

Naše snubní prsteny jsme si vybrali v jednom jihlavském zlatnictví. Byl zde obrovský výběr. Jelikož je v prodejně neměli v naší velikosti, tak si na ně musíme chvilku počkat. Až budou hotové, tak se nám prodejce ozve. Nemělo by to ale trvat moc dlouho. S přítelem si je celé zaptlatíme a nadělíme si je pod stromeček. Jsem velice zvědavá, co na naše snubní prsteny řekne zbytek rodiny. Budou z klasicého zlata a budou mít na sobě takové zajímavé ornamenty.  

Moc se na naše snubní prsteny těšíme

Asi Vám ani nemusím říkat, že se na snubní prsteny moc těšíme. Věřím, že budou dokonalé a že se budou líbit i všem ostatním. Zatím je u sebe nemáme, ale snad už se brzy dočkáme. Tohle bude moc pěkný vánoční dárek.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS