Prarodiče mají nádherné snubní prsteny

Nedávno jsem si všimla, že mají moji prarodiče moc krásné snubní prsteny. Nikdy předtím jsem si toho nevšimla. Nyní plánuji svatbu a tak si takovýchto drobností dost všímám. Například moji rodiče nemají tak pěkné, ale babička s dědou ano. Přitom bych si myslela, že tomu bude naopak. Babička s dědou jsou svoji přes padesát let a stále jsou zamilovaní. Své snubní prsteny na rozdíl od mých rodičů stále nosí.

Moji rodiče snubní prsteny moc často nenosí

Také až nedávno jsem si všimla, že moji rodiče skoro vůbec nenosí snubní prsteny. Dříve jsem to nezaznamenala. Ptala jsem se své mamky, proč tomu tak je, ale ona mi nedokázala odpovědět. Prý už od svatby je moc nenosili a pak se na ně odvykli. Já bych tedy chtěla, abychom s mým nastávajícím manželem snubní prsteny nosili. Moc se mi to totiž líbí.

Jaké snubní prsteny budeme mít?

Jelikož svatbu plánujeme až na začátek září, tak jsme ještě snubní prsteny nevybírali. Já vím jen to, že chci, aby byly z bílého zlata. To je asi jediný můj požadavek. Nemám moc ráda masivní šperky a tak si myslím, že vybereme nějaké jemné a decentní. Líbily by se mi takové, jako má moje babička s dědou. Ti mají obyčejné, ale krásné snubní prsteny. Mě se opravdu moc líbí.

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS