Přítel chce vybrat snubní prsteny se mnou

Myslela jsem si, že budu vybírat snubní prsteny sama. Přítel mě dost překvapil, když mi pověděl, že by je chtěl vybrat se mnou. On doposud vše okolo svatby nechával na mě a tak jsem ani nepočítala s tím, že by mi mohl s něčím pomoci. On je i poměrně hodně pracovně vytížený a tak je pochopitelné, že nemá čas řešit vše okolo svatby. Moc ráda s ním samozřejmě pojedu snubní prsteny vybrat.

Jaké snubní prsteny chceme?

Abych byla upřímná, tak já ještě nemám vůbec žádnou představu o tom, jak budou naše snubní prsteny vypadat. Určitě chci bílé zlato, protože to se mi líbí ze všeho nejvíce. Mám i hodně šperků a hodinek z bílého zlata a tak chci, aby mi vše pěkně ladilo dohromady. Přítel prý také ještě neví, jaké snubní prsteny se mu líbí. Prý až nějaké uvidíme a oběma nám padnou do oka, tak si je určitě pořídíme.

Jaké snubní prsteny máte vy?

Pokud již máte po svatbě, tak mi sem napište, jaké snubní prsteny jste si vybrali vy. Dost mě to zajímá. Třeba zrovna u Vás načerpám nějakou inspiraci. Zatím jsem ještě neměla čas se po nich někde pořádně podívat. Určitě se do nějakého obchodu vydáme s přítelem v co nejbližší době. Doufám, že nám hned nějaké snubní prsteny padnou do oka. Nerada bych je vybírala moc dlouho.

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS