Přítel se mnou nechce vybírat snubní prsteny

Nedávno mě naštval můj přítel, který mi řekl, abych vybrala nějaké snubní prsteny sama. Po desetiletém vztahu se budeme brát a celou organizaci svatby mám na starosti já. Samozřejmě mi vůbec nevadí, že mi do příprav budoucí manžel nezasahuje, ale myslela jsem si, že třeba právě snubní prsteny budeme vybírat společně. To je přeci věc, kterou budeme mít už napořád a tak by bylo fajn, kdybychom je vybrali společně.

Jak jste vybírali snubní prsteny vy?

Máte nějakou veselou historku o tom, jak jste snubní prsteny vybírali vy? Já se na to chystám příští týden a douám, že se mi přítele podaří přesvědčit, aby šel se mnou. Určitě bych byla velice ráda, kdybychom společně navštívili nějaké zlatnictví a tam si nabídku prohlédli. Nemám vůbec žádnou představu o tom, jaké snubní prsteny chci. Pořád si říkám, že mi určitě nějaké padnou do oka.

Rozhodně chci snubní prsteny z bílého zlata

Vím jen jednu věc a tou je, že chci mít snubní prsteny z bílého zlata. To se mi strašně moc líbí. Mám z bílého zlata i ostantí šperky a tak mi bude vše pěkně ladit dohromady. Klasicé zlato se mi moc nelíbí a stříbro je dle mého nározu moc laciné. Až něco vybereme, tak Vám dám určitě vědět. Zatím nevím, jaké snubní prsteny budeme mít.
 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS