S manželem snubní prsteny moc často nenosíme

Jak to máte vy? Nosíte snubní prsteny pořád a nebo jen výjimečně? Já s manželem tedy skoro vůbec. Je to způsobené především naší prací. Oba dva máme celkem dost náročné povolání, kde je prostě nosit vůbec nemůžeme. Je to tedy především z bezpečnostních důvodů. Dříve jsme to dělali tak, že jsme snubní prsteny nosili a před pracovní směnou jsme si je uložili do skříňky. Mě se však párkrát stalo, že jsem na ten svůj zapomněla.

Jak dlouho snubní prsteny máme?

S manželem jsme měli svatbu před dvěma lety. Ještě v průběhu loňského roku jsme snubní prsteny nosili. Pak jsme si však řekli, že je to úplně zbytečné. Celý den v práci jsme je stejně neměli, takže jsme je vlastně nosili jen cestou do práce a z práce. Vážně to nemá vůbec žádnou cenu. Člověk má pak strach, aby prstýnek ještě někde neztratil. Co vy? Nosíte snubní prsteny v práci?

Jak naše snubní prsteny vypadají?

S manželem nejsme nijak nároční a tak jsme si nechali udělat úplně obyčejné snubní prsteny. Jsou tedy z bílého zlata, ale nic zajímavého na nich tedy není. Jedná se o dva úplně obyčejné tenké kroužky. Není na nich ani nic vyrytého. Já a ani můj manžel si na takovéto věci nepotrpíme. To, že jsme svoji je pro nás mnohem důležitější než nějaké snubní prsteny.

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS