Svědkyně zapomněla na snubní prsteny

Když jsem se vdávala, tak mi šla za svědka moje kamarádka. Té jsem také svařila snubní prsteny. Vím, že většinou je má na starosti svědek ženicha, ale ten je dost nespolehlivý a já jsem se mu je bála dát. Měla jsem strach z toho, aby je neztratil. Můj manžel to nechápal, ale nerozmlouval mi to. Jen řekl, že si myslí, že je to pěkná hloupost. Já jsem tedy snubní prsteny svěřila své svědkyni, protože jsem si myslela, že je zodpovědnější. Bohužel to dopadlo špatně, protože svědkyně je zapomněla u mě doma.

Kdo snubní prsteny přivezl?

Vše jsme zjistili až když jsme všichni přijeli před kostel. Tam jsme měli předat snubní prsteny oddávajícímu. Bohužel moje svědkyně zjistila, že je u sebe nemá. Prvně jsem si myslela, že si ze mě dělá jen legraci. Poté jsem však zjistila, že to není legrace. Svědkyně přemýšlela o tom, kam je položila. Pak si vzpomněla na to, že je položila na noční stolek u mě v pokoji. Ihned jsem tedy poprosila mého bratra, aby okamžitě pro snubní prsteny dojel.

Měla jsem nechat snubní prsteny druhému svědkovi

Asi jsem měla poslechnout svého manžela. Třeba by to dopadlo dobře. Moje svědkyně se mi moc omlouvala a já věřím, že snubní prsteny nezapomněla schválně. Během dopoledne byl strašný blázinec. Pomáhala mi oblékat se do šatů a také mě líčila. Chápu, že toho na ní bylo hodně.

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS