Všem se naše snubní prsteny moc líbí

Až do poslední chvíle nikdo nevěděl, jaké budeme mít snubní prsteny. Pro všechny to bylo velké překvapení. S přítelem jsme si je před svatbou navrhli a nechali si je vyrobit přímo na zakázku. Tento návrh jsme vůbec nikomu neukázali. Všichni kamarádi a příbuzní se ptali, jak budou vypadat, ale my jsme jim to neřekli. Všichni viděli snubní prsteny až o svatebním dnu. Všichni říkali, že jsou moc pěkné. To nás samozřejmě velice potěšilo.

Proč jsme si snubní prsteny navrhli?

Protože se nám nabídka v žádném obchodě nelíbila. Právě z tohoto důvodu jsme si snubní prsteny navrhli. Přítel je grafik a jsem se nebála, že by nic originálního nevymyslel. Návrh sám vytvořil a pak jsem ho jen společně poupravili. S návrhem jsme zašli do jednoho zlatnictví, kde nám vše zhotovili přesně dle našich požadavků. Námi navržené snubní prsteny jsou originální a nikdo jiný takové prostě nemá.

Jak vypadají vaše snubní prsteny?

Také jste si snubní prsteny navrhovali a nebo jste si vybrali z nabídky v některém z obchodů. Nás nabídka jednotlivých prodejců moc nezaujala. Já osobně jsem byla celkem dost zklamaná. Na vybírání jsem se moc těšila a vůbec jsem nečekala, že se nic pěkného nevyberu. Přítel vše naštěstí vyřešil a sám snubní prsteny navrhnul.

14. 10. 2019

řidič dodávky

Pracujete jako řidič dodávky?

řidič dodávky

14. 10. 2019

revize turbodmychadla

Provádí tu někdo revize turbodmychadla?

revize turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS