Všem se naše snubní prsteny moc líbí

Až do poslední chvíle nikdo nevěděl, jaké budeme mít snubní prsteny. Pro všechny to bylo velké překvapení. S přítelem jsme si je před svatbou navrhli a nechali si je vyrobit přímo na zakázku. Tento návrh jsme vůbec nikomu neukázali. Všichni kamarádi a příbuzní se ptali, jak budou vypadat, ale my jsme jim to neřekli. Všichni viděli snubní prsteny až o svatebním dnu. Všichni říkali, že jsou moc pěkné. To nás samozřejmě velice potěšilo.

Proč jsme si snubní prsteny navrhli?

Protože se nám nabídka v žádném obchodě nelíbila. Právě z tohoto důvodu jsme si snubní prsteny navrhli. Přítel je grafik a jsem se nebála, že by nic originálního nevymyslel. Návrh sám vytvořil a pak jsem ho jen společně poupravili. S návrhem jsme zašli do jednoho zlatnictví, kde nám vše zhotovili přesně dle našich požadavků. Námi navržené snubní prsteny jsou originální a nikdo jiný takové prostě nemá.

Jak vypadají vaše snubní prsteny?

Také jste si snubní prsteny navrhovali a nebo jste si vybrali z nabídky v některém z obchodů. Nás nabídka jednotlivých prodejců moc nezaujala. Já osobně jsem byla celkem dost zklamaná. Na vybírání jsem se moc těšila a vůbec jsem nečekala, že se nic pěkného nevyberu. Přítel vše naštěstí vyřešil a sám snubní prsteny navrhnul.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS