Budeme se zbavovat kočárku Stokke

Po třech letech používání se budeme zbavovat kočárku Stokke. Měli jsme ho moc rádi, ale nyní už jej nepotřebujeme. Dítě už krásně chodí a tak nemá smysl nadále kočárek vlastnit. Máme ještě golfky, které plánujeme brát na dovolenou. Ty se v pohodě vejdou i na palubu letadla a tak nebudeme muset nic složitě odbavovat. Kočárek Stokke jsme měli moc rádi, ale už je na čase jej poslat dál.

Kočárek Stokke je v top stavu

Věřím, že o náš kočárek Stokke bude obrovský zájem. Je totiž v perfektním stavu. Není na něm žádná větší vada. Má jen pár drobných oděrek od používání. Ty ale nejsou skoro vůbec vidět. Kočárek chci ještě pořádně vyčistit a pak jej nafotím a nainzeruji. Předpokládám, že se ozve několik vážných zájemců. O kočárky Stokke je dost velký zájem.

Za kolik kočárek Stokke prodáme?

O ceně jsme se s manželem ještě nebavili. Asi se mrknu na nějaký bazar, abych zjistila za jaké ceny se kočárky Stokke prodávají. O ceně totiž nemám absolutně žádnou představu. Samozřejmě hodně záleží na stavu kočárku. Ten náš je opravdu jako nový a tak rozhodně nepůjdu pod cenu. Věřím, že kočárek prodáme brzy. Dál už jej totiž využívat nebudeme a tak nemá smysl jej mít dál doma. Jen by se na kočárek Stokke doma prášilo. 
 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS