Dříve nebyly kočárky Stokke moc dobře k dostání

Když jsem sháněla já náš kočárek Stokke, tak mi to dalo celkem zabrat. Tenkrát mi jej přivezla jedna velice dobrá kamarádka ze zahraničí. U nás tyhle kočárky nebyly vůbec k dostání. To je ale už mnoho let zpátky. Nyní je to úplně jiné. Skoro v každém obchodě zaměřujícím se na dětské zboží kočárky Stokke nabízejí.

Kočárky Stokke jsou u maminek dost oblíbené

Tím, že mám děti, tak se dost často vídám s různými maminkami. Skoro všechny kočárky Stokke znají a řada z nich je i vlastní. Já už kočárek nepotřebuji, protože mám velké děti. Kdybych však ještě někdy nějaké dítě měla, tak si jej opět pořídím. Tenkrát jsem měla jeden z prvních modelů a byla jsem snad jediná v našem okrese či možná kraji, kdo kočárek Stokke má. Dnes tyto kočárky vídám v ulicích města opravdu hodně.

Proč jsem si vybrala právě kočárek od značky Stokke?

Vždycky jsem se chtěla od ostatních maminek tak trochu lišit. Pořád jsem zvažovala, jaký kočárek si pořídím. Nakonec jsem si vybrala právě tenhle a to především proto, že měl originální design. Jiné kočárky mě ničím nezaujaly. Jsem moc ráda, že jsem na tuto značku přišla a že jsem byla jedna z prvních, kdo své miminko vozil v kočárku Stokke. Byla jsem s ním velice spokojená.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS