Jak jsem přišla na značku Stokke?

Je to již druhý rok, co vlastním kočárek Stokke. O této značce jsem dříve vůbec nevěděla. Přivedla mě k ní jedna moje kamarádka, která žije v zahraničí. Byla jsem jí  navštívit, když se jí narodilo malé miminko. Byla jsem u ní přes celý víkend a bylo to moc fajn. Já jsem byla v té době zrovna těhotná a tak jsme měly společné téma. Chodily jsme společně na procházky a já jsem si mohla miminko povozit v kočárku Stokke. Moc se mi kamarádčin kočárek líbil.

Mám stejný kočárek Stokke jako moje kamarádka

Po této návštěvě jsem se rozhodla, že si pořídím stejný kočárek Stokke. Moc se mi líbil a tak jsem se zeptala kamarádky, jestli neví, zda je u nás také k dostání. Kamarádka jej kupovala v zahraničí. Bohužel to nevěděla, ale já jsem si zjistila na internetu, že se i u nás dají produkty od tohoto výrobce zakoupit. Ještě jsem se kamarádky zeptala, jestli by jí nevadilo, kdybych si koupila stejný kočárek Stokke. Ona s tím neměla vůbec žádný problém.

S kočárkem Stokke jsem maximálně spokojená

Po dvou letech musím říct, že kočárek Stokke nemám vůbec žádnou chybu. Projela jsem s ním i několik dovolených v náročnějším terénu a v pohodě to zvládl. Jsem moc ráda, že jsem se o této značce od kamarádky dozvěděla.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS