Kamarádky mi doproučují kočárek Cybex Priam

Jelikož čekám své první dítě, tak nemám tušení, co všechno pro něj potřebuji. Mám ale několik kamarádek, které už děti mají a tak si k nim chodím pro rady. Naposledy jsem si byla pro radu ohledně kočárku. Kamarádky mi doporučily kočárek Cybex Priam. Prý je ve všech směrech perfektní a jeho koupí určitě neudělám chybu. Mně se tento kočárek také moc líbí a tak o jeho koupi vážně přemýšlím.

Proč mi kamarádky kočárek Cybex Priam doporučily?

Protože s ním mají dobré zkušenosti. Tři z nich kočárek Cybex Priam mají a jsou velice spokojené. Já jsme měla dokonce možnost si kočárek půjčit a vyskoušet. Zaujal mě na něm jeho minimalistický design, stabilita a prostor. Přesně to chci, aby kočárek pro mé malé miminko měl. Jsem nesmírně moc ráda, že se o tom mám s kým poradit. Kamarádky jsou moc hodné, že mi se vším pomáhají. Asi si kočárek Cybex Priam koupím. Je prostě úžasný.

Kdy si chci kočárek Cybex Priam objednat?

Termín porodu mám za dva měsíce a tak si myslím, že už je nejvyšší čas jej pořídit. Doba dodání by mohla být až čtyři týdny a tak budu klidnější, když už jej budu mít doma. Nerada bych rodila a kočárek neměla. To bych byla asi dost nervózní. Ještě musím dokoupit zbytek drobností a budu mít pro miminko vše přichystané. 

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS