Kdo z Vás má kočárek Stokke Trailz?

Potřebovala bych poradit ohledně kočárku Stokke Trailz. Máte jej někdo? Pokud ano, tak se mi určitě ozvěte. Mně se tento kočárek strašně moc líbí. Je nadčasový a určitě i kvalitně zpracovaný. Mě by především zajímalo do jakého terénu se tento kočárek hodí. Zda je vhodný jen do města a nebo zvládne i lehký terén v přírodě. Nehodlám s kočárkem Stokke Trailz jezdit někde po horách, ale bydlíme na vesnici a tam se procházkám v přírodě určitě nevyhneme.

Čím mě kočárek Stokke Trailz zaujal?

Asi hlavně designem. Kočárek Stokke Trailz je prostě originální. Žádný jiný kočárek mě tak nazaujal. Opravdu vážně o jeho koupi uvažuji. Jelikož se však řadí mezi ty kočárky, které jsou ve vyšší cenové kategorii, tak si chci koupi pořádně promyslet. Nerada bych investovala do něčeho, co bych pak třeba ani plně nevyužila. Moc bych si ale přála kočárek Stokke Trailz pořídit. Ještě nerodím a tak si můžu vše v klidu promyslet.

Kdy si chi kočárek Stokke Trailz pořídit?

Určitě začátkem jara a tak mám ještě čas na rozmyšlenou. Nyní budu čekat na vaše reakce. Třeba si vše nakonec rozmyslím a pořídím si úplně jiný kočárek. Nedovedu říct, jak to nekonec celé dopadne. Kočárek Stokke Trailz se mi moc líbí, ale chci si jeho koupi opravdu rozmyslet.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS