Kočárky Stokke jsou v mém okolí hodně oblíbené

V mém okolí je teď hodně malých dětí a tak každý den mám sraz s nějakou maminkou. Zajímavé je na tom to, že většina z nich má kočárek od značky Stokke. Dokonce i já a tak se pokaždé dost nasmějeme, když se nás sejde víc. Bavíme se o všem možné. Především ale o dětech, ale to je asi pochopitelné. Někdy je vážně vtipné, když se nás sejde třeba pět a všechny máme kočárky Stokke. Vypadá to jako nějaký sraz kočárků od této značky.

Proč jsem si vybrala zrovna kočárek Stokke?

Netuším, která z kamarádek si kočárek Stokke pořídila jako první. Já jsem to ale určitě nebyla. Když jsem kočárek vybírala, tak jsem neměla žádnou konkrétní představu. Právě tento kočárek mi byl doporučen v jednom obchodě. Nám se moc líbil a tak jsme si jej zakoupili. Až po čase jsme zjistili, že si kočárky Stokke oblíbily i moje kamarádky. Předtím jsem se o tom s nikým nebavili.

Máte také kočárek Stokke?

Jaká je vaše zkušenost s kočárky Stokke? Je ve vašem okolí hodně maminek, které nějaký z těchto kočárků mají? Moje kamarádky jsou také moc spokojené. Zatím jsem na našem kočárku nenašla nic, co by mi vadilo. Zatím využívám hlubokou korbu, která je skvělá. Je dost prostorná a tak se v ní miminko cítí velice pohodlně.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS