Kočárky Stokke jsou velice originální

Před nějakým časem se mi dostal do ruky jeden katalog s kočárky Stokke. Já o této značce nikdy neslyšela. Tento katalog přinesla domů moje sestra, která čeká rodinu. Zrovna v tu dobu vybírala kočárek a nemohla se rozhodnout, od kterého výrobce si jej pořídí. Doma měla i jiné katalogy, které jsem si také prohlédla. Mně osobně se kočárky značky Stokke moc líbí. Mají velice originální design a to mně na nich zaujalo asi nejvíce.

Co myslíte, vybrala si sestra kočárek Stokke?

Po dlouhém rozhodování si moje sestra opravdu nakonec pořídila kočárek Stokke. Jela se na něj podívat až do Prahy, kde se nachází jedna specializovaná prodejna. Na obrázku v katalogu se jí líbil, ale chtěla jej vidět i na živo. Potřebovala si jej i vyzkoušet. Zajímalo jí, jak se skládá a jestli se jim vejde i do kufru od auta. Prodejna, kde kočárky Stokke nabízejí měla obrovský výběr. Sestra přijela úplně nadšená. Nakonec si objednala přesně ten kočárek, který se jí líbil i v katalogu.

Jaké jsou Vaše zkušenosti s kočárky Stokke?

Vlastníte kočárek této značky? Pokud ano, tak jak jsme s kočárkem Stokke spokojeni? Moje sestra je z něj naprosto nadšená. Je moc ráda, že si vybrala právě tuto značku. Jedná se o kvalitní kočárek, který je pro dítě pohodlný a bezpečný.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS