Letos poprvé s námi na dovolenou pojede i kočárek Stokke

Minulý týden jsme si pořídili úplně nový kočárek Stokke. Já jsem z něho úplně nadšená a jsem moc ráda, že jsme si jej pořídili. Předtím jsme měli kočárek po našem starším dítěti a ten se rozbil a tak jsem si museli pořídit jiný. Nyní se chystáme na dovolenou a právě tam kočárek budeme potřebovat. Vybrali jsem si jej od značky Stokke, který nabízí opravdovou kvalitu.

Vejde se nám kočárek Stokke do auta?

Určitě ano. Kočárek Stokke se dá dobře složit a tak v autě nezabere nějak moc místa. Jsem moc ráda, že jej budeme na dovolené mít. Kdybychom neměli kočárek, tak bych musela dítě nosit jenom v šátku. Ten mi nevadí, ale nějak si nedovedu představit, že bych miminko nosila úplně celý den. Určitě bude pro mě i pro něj pohodlnější, když bude spinkat v kočárku Stokke. Ten je dostatečně prostorný a tak tam má miminko pěkné pohodlí.

Zatím u kočárku Stokke využíváme hlubokou korbu

Miminko je ještě malinké a samo nesedí. Až začně sedět, tak kočárek Stokke předěláme na sporťák. To bude ještě nějakou chvilku trvat. Miminko je ještě malé a tak musí být v hluboké korbě. Tohle bude naše první velká společná dovolená, tak doufám, že se nic nepokazí a vše vyjde podle plánu. Držte nám palce.
 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS