Má cenu kupovat cestovní vaničku Stokke?

Ráda bych slyšela Váš názor na cestovní vaničku Stokke. Mě to přijde jako velice praktická věc, ale nevím, jestli má cenu něco takového pořizovat. Manžel mi tvrdí, že je to zbytečnost a tak si nevím rady. Docela často cestujeme a tak si myslím, že bychom jí mohli využít. Muž tvrdí, že je hodně malá a naše dítě se tam prostě nevejde. Prý vaničku Stokke využijeme na první dva až tři měsíce. V tom má asi pravdu.

Co rostoucí židlička Stokke?

Dále by mě ještě zajímalo, jestli se vyplatí koupit rostoucí židlička Stokke. Tu chce zase pořizovat můj manžel. Mě to přijde ještě brzy, protože první čtyři měsíce bude miminko pít jen mléko. S koupí židličky bych tedy já osobně určitě ještě počkala. Určitě je to dobrá věc, ale hned po narození jí určitě nevyužijeme.

Od Stokke si pořídíme určitě kočárek

S manželem jsme se shodli na tom, že si určitě pořídíme kočárek Stokke. Na tom jsme se shodli oba dva téměř okamžitě. Jsem velice ráda, že jsme se rozhodli právě pro tento kočárek. Pro dítě je velice pohodlný a prostorný. Manžel je z něj snad víc nadšený, než já. Abych byla tedy upřímná, tak mě se design kočárku Stokke nejprve nelíbil. Pak jsem však změnila názor a zamilovala se do něj. Jsem moc ráda, že jsme si jej vybrali.

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS