Manželka objednala kočárek Stokke

Také jste měli problémy s výběrem kočárku? My docela velké. Nemohli jsem se totiž s manželkou na ničem shodnout. Oba dva samozřejmě chceme pro naše dítě to nejlepší. Já jsem si už od začátku přál kočárek Stokke a manželka ne. Jí se totiž líbil nějaký jiný a pořád si nechtěla nechat vymluvit, že není moc kvalitní. Musela se o tom přesvědčit na vlastní oči. Nakonec sama uznala, že jsem měl pravdu. Kočárek, který si vybrala byl sice hezký, ale nebyl vůbec kvalitní. Byl celkem dost vratký a měl dost malou hlubokou korbu. Kočárek Stokke je mnohem kvalitnější a i hezčí. Jsem moc rád, že jej manželka objednala.

Kdy nám bude kočárek Stokke doručen?

Manželka kočárek Stokke objednala přes internet, ale vyzvedneme si jej osobně. Necháme si ho totiž v prodejně rovnou i složit. Měl by být k vyzvednutí zhruba za tři týdny, což je naprosto ideální. Už se moc těším až jej poprvé vyzkoušíme. Termín porodu máme za dva měsíce, tak snad bude vše v pořádku a nenastanou žádné komplikace. Věřím, že budeme s kočárkem Stokke spokojení.

Máte také kočárek Stokke?

Pokud ano, tak jak jste s ním spokojení? Mě se zdá kočárek Stokke skvělý ve všech směrech. Je kvalitní a moc hezký. Jsem moc rád, že jej manželka objednala a uznala, že jsem měl pravdu. Už se na něj moc těším.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS