Obě moje sestry si koupily kočárek Stokke

Obě dvě mé mladší sestry si pořídily kočárek Stokke. Zdá se mi to takové zvláštní, ale raději jsem jim nic neříkala. Myslím si, že je to především jejich věc a mě do toho vlastně vůbec nic není. Já osobně bych si vybrala stejnou značku kočárku, ale jiný model. Moje mladší sestry si pořídily úplně stejné kočárky Stokke a tak bude asi trochu divné, když společně pojedou na procházku. Obě dvě čekají své první dítě a mají skoro stejný termín porodu. Je to opravdu velká náhoda, protože nic takového společně neplánovaly.

Kdo z Vás má kočárek Stokke?

Najde se tu někdo, kdo má také kočárek Stokke? Já už mám děti odrostlé a tak jej nemám a ani jsem nikdy neměla. Když jsem měla děti malinké, tak takovéto kočárky k dostání vůbec nebyly. Samozřejmě je mi to teď docela líto, protože s mým kočárkem jsem nebyla moc spokojená. V té době jsem prostě žádný lešpí sehnat nemohla. Kdybych teď čekala další dítě, tak si určitě pořídím kočárek od značky Stokke.

Kočárky Stokke jsou teď hodně oblíbené

Začínám si všímat toho, že kočárky Stokke jsou teď hodně populární. V našem městě je hned několik maminek, které je mají a vypadají opravdu moc pěkně. Dříve jsem tolik kočárků od tohoto výrobce nepotkávala. Možná jsem si toho zase tak moc nevšímala.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS